KONST / Litografier / Färglitogrfafi 11887472
nr 1188 7472
Färglitogrfafi
Dénes Perger (1934-2015), Sverige. Östermalmstorg, Akvarellerad. Signerad, numrerad 63/240. Motivet: 20x30 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 juni 2018
kl 19:23:24
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr